Klient detaliczny

Medycyna estetyczna

Inaczej estetologia medyczna jest to dział medycyny skupiający się przede wszystkim na utrzymaniu naszego ciała i wyglądu w jak najlepszej kondycji i atrakcyjności. Efekt ten nieustannie usiłujemy osiągnąć poprzez profilaktykę oraz działania zapobiegawcze, mające na celu walkę z oznakami starzenia się skóry. W kolejnych etapach jest to również próba działań rekonstrukcyjnych, poprzez dążenie do odtworzenia stanu sprzed tego procesu, jakim jest właśnie upływ czasu i jego skutki, odbijające się nieubłaganie na naszym ciele. Ponadto dyscyplina ta zajmuje się również tematyką i korektą szeroko pojętych defektów estetycznych o rozmaitym podłożu, które niejednokrotnie odbijają się boleśnie na poczuciu naszej wartości, powodując dyskomfort płynący z własnego wyglądu. Tu należy wymienić cellulit, blizny, rozstępy, utratę jędrności i elastyczności skóry zwłaszcza w trakcie i okresie po ciąży, miejscowa otyłość oraz stricte dotyczące twarzy - zmiana owalu, zapadnięte policzki, opadająca powieka czy głębokie zmarszczki. Historia medycyny estetycznej wywodzi się z czasów starożytnych, co dowodzi, iż od zawsze staramy się czuć dobrze we własnym ciele i jak najdłużej zachować młody, zdrowy i atrakcyjny wygląd. Nowoczesne, innowacyjne i ciągle rozwijające się procesy technologiczne oraz ogromna wiedza, pozwalają na efektywne dążenie do tego celu. Mamy do dyspozycji całe mnóstwo środków, narzędzi i metod, które w odróżnieniu od chirurgii plastycznej, opierają się wyłącznie na pozachirurgicznych zabiegach o charakterze małoinwazyjnym. Dlatego też ten dział medycyny nie wymaga pobytu pacjenta w szpitalu a zakres usług może być wykonywany przez wyspecjalizowany personel gabinetów oferujących tego typu metody. I tu główną rolę odgrywa usieciowany kwas hialuronowy, potocznie nazywany "wypełniaczem", innowacyjne preparaty z grupy stymulatorów tkankowych, wszelkiego rodzaju kwasy medyczne oraz cały szereg ampułek i preparatów, które w połączeniu z odpowiednim sprzętem, przynoszą spektakularne efekty, pozwalające na długo cieszyć się i zachować młody i piękny "image".

Medycyna estetyczna, profesjonalne kosmetyki - kremy pod oczy i inne produkty

Klient detaliczny

Klient detaliczny

Aktywne filtry

Krem Meso Shield 50 FUSION

222,00 zł Cena

Codzienna wysoka ochrona skóry przed słońcem i fotostarzeniem. Szczególnie rekomendowany po każdym zabiegu kosmetycznym i estetycznym.

Krem Meso Repair FUSION

274,00 zł Cena

Silnie kojący krem przyspiesza gojenie skóry, zmniejsza obrzęki, podrażnienia, zaczerwienienie i ściągnięcie skóry po zabiegach estetycznych.