Filtruj według

Marka

Marka

Ciało

Ciało

Ciało to niewątpliwie bardzo ważny element naszej sylwetki. Nie bez powodu powstało powiedzenie: "W zdrowym ciele, zdrowy duch". Jego pielęgnacja wiąże się nie tylko z zewnętrznym aspektem wizualnym, ale również składa się na to odpowiednia, właściwie zbilansowania i zróżnicowana, zdrowa dieta, intensywne nawodnienie organizmu oraz przede wszystkim aktywność fizyczna. Łącząc te wszystkie składowe razem z całym szeregiem różnego rodzaju specyfików, dostępnych na rynku kosmetycznym do pielęgnacji, możemy kompleksowo zadbać o nasze ciało. I tu szczególną uwagę, na pierwszym miejscu, zajmują profesjonalnie tworzone różne formy peelingów, stanowiących obowiązkowy element, pozwalający na regularne i skuteczne pozbywanie się nadmiaru zrogowaciałego naskórka. To bardzo istotne, by podczas takiego rytuału odblokować i pobudzić skórę do przyjmowania substancji aktywnych z później aplikowanych preparatów. A tu różnorodność jest nie mniej mała. Balsamy, mleczka, puddingi, kremy, maski, masełka, oleje, musy etc. Wszystko w zależności od potrzeb i indywidualnego doboru rodzaju, konsystencji czy zapachów. Wyodrębnić należy również wszelkie mieszanki odpowiednio opracowane, by wykonać profesjonalny masaż usprawniający przepływ limfy, niezbędny do profilaktyki zapobiegania zastojom i gromadzenia się toksyn, co jest główną przyczyną tak zniesławionego i szczerze znienawidzonego szczególnie przez kobiety, nieestetycznego problemu zwanego "skórką pomarańczową". Do walki z cellulitem możemy dobrać różne preparaty oraz profesjonalne zabiegi z użyciem nowoczesnych aparatur w gabinetach kosmetycznych. Należy jednak pamiętać, że sukces zależy przede wszystkim od naszej dyscypliny, systematyczności i higieny życia.

Kosmetyki do ciała

Ciało

Ciało

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-12 z 14 pozycji

Aktywne filtry

C25 SERUM 25% L-ASCORBIC...

155,00 zł Cena

Preparat jest kosmoceutykiem z 25% zawartością czystej, lewoskrętnej witaminy C, co zapewnia idealne wchłanianie w głąb skóry.

ALBAPEARL Krem wybielający...

196,00 zł Cena

ALBAPEARL to krem rozjaśniający przeznaczony do stosowania dla każdego typu cery z przebarwieniami, plamami starczymi i piegami, dla kobiet jak i mężczyzn