Filtruj według

Marka

Marka

Dłonie

Dłonie

Ileż razy w ciągu dnia poddajemy skórę naszych dłoni szkodliwemu działaniu detergentów i wszelkich drażniących substancji, które nadmiernie wysuszają delikatny naskórek, czyniąc go pergaminowym, ekstremalnie odwodnionym i w efekcie skłonnym do powstawania bolesnych pęknięć i ran? Według większości specjalistów, zajmujących się cechami naszego wyglądu i osobowości to właśnie dłonie, zaraz po twarzy, są swoistą "wizytówką", dzięki której prezentujemy się w sferze biznesowej jak również w życiu codziennym. Należy zatem szczególnie dbać o tę część ciała, by zawsze czuć się pewnym siebie, schludnym i atrakcyjnym. Bardzo rozpowszechnioną i niezwykle już archaiczną, aczkolwiek niezmiennie bardzo skuteczną metodą pielęgnacji dłoni, jest zabieg z użyciem ciepłej parafiny. Wszystkie preparaty i kosmetyki aplikowane na skórę dłoni, osiągają wielokrotnie większą absorbcję, dzięki właśnie parafinie i jej drogocennym właściwościom. Poza odżywczym składem tej substancji, skuteczność zabiegu polega na działaniu okluzji, jaką tworzymy w momencie zanurzenia dłoni w ciepłej parafinie i dodatkowo nałożenia foliowych, następnie grubych rękawic frotte. Po takiej kąpieli SPA skóra jest intensywnie nawilżona i zrelaksowana. Dodatkowo możemy, poprzez dobór odpowiednich preparatów, rozjaśniać przebarwienia, odżywiać, działać przeciwzmarszczkowo i kompleksowo pielęgnować skórę dłoni, by zawsze były piękne i zadbane. Ponadto na rynku dostępnych jest szereg kremów, masek i specjalistycznych specyfików, tak by dbałość o tę część ciała, nie stanowiła problemu. Liczy się tylko nasza systematyczność oraz skrupulatność, by nigdy o tym nie zapominać.

Kosmetyki do dłoni

Dłonie

Dłonie

Aktywne filtry

C25 SERUM 25% L-ASCORBIC...

155,00 zł Cena

Preparat jest kosmoceutykiem z 25% zawartością czystej, lewoskrętnej witaminy C, co zapewnia idealne wchłanianie w głąb skóry.

ALBAPEARL Krem wybielający...

196,00 zł Cena

ALBAPEARL to krem rozjaśniający przeznaczony do stosowania dla każdego typu cery z przebarwieniami, plamami starczymi i piegami, dla kobiet jak i mężczyzn