Przeciwzmarszczkowy krem dla cery mieszanej ANTI AGING CARE BANDI

Przeciwzmarszczkowy krem dla cery mieszanej ANTI AGING CARE BANDI

Pojemność : 50 ml

64,00 zł

Lekki, wyjątkowo skuteczny o działaniu wielopoziomowym, krem przeciwzmarszczkowy.

Ilość

Lekki, wyjątkowo skuteczny o działaniu wielopoziomowym, krem przeciwzmarszczkowy. Został stworzony z myślą o zapobieganiu i ochronie przed przedwczesnymi oznakami upływu czasu. Dedykowany dla cer mieszanych. Bogaty skład gwarantuje szybkie i długotrwałe efekty w postaci zmniejszenia zmarszczek mimicznych i drobnych linii. Formuła z unikatowym Neuropeptydem RC wpływa odprężająco, zapobiegając nadmiernej kurczliwości skóry, pozostawiając ją idealnie zrelaksowaną i wypoczętą. Ponadto składniki takie jak mikrokolagen, witamina C, rutyna oraz olej buriti, czynią krem niezastąpionym w ochronie przed stresem termicznym i mechanicznym, szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, degradacyjnym wpływem wolnych rodników, nadmiernym przesuszeniem oraz przedwczesną utratą niezbędnego kwasu hialuronowego, kolagenu i elastyny. Lekka formuła szybko się wchłania, nie zatyka porów i nie powoduje efektu błyszczenia. Po zastosowaniu cera jest idealnie nawilżona, gładka, elastyczna, wypoczęta i wygląda młodziej. 

Sposób użycia:

Niewielką ilość kremu aplikujemy na dokładnie oczyszczoną skórę twarzy, omijając okolice oczu. Stosujemy codziennie rano i wieczorem, dla lepszych efektów, w połączeniu z innymi produktami tej linii.

Składniki aktywne:

Neuropeptyd RC (relax&calm), zamknięte w liposomach mikrokolagen, witamina C i rutyna, olej avocado, olej buriti, alantoina, witamina E

CX09

Opis

Pojemność
50 ml

Specyficzne kody