AHD 1000 Dezynfekcja rąk i skóry 250ml

Pojemność : 250ml

37,00 zł

AHD 1000  to delikatny, gotowy do użycia preparat, przeznaczony w szczególności do dezynfekcji skóry przed manicure, pedicure, depilacją, zabiegami parafinowymi na dłonie i stopy oraz przed wszystkimi praktykami, związanymi z naruszeniem ciągłości tkanek i wprowadzaniem substancji pod skórę, np.: akupunktura, makijaż permanentny, piercing, tatuaż lub wstrzykiwanie botoksu.

Ilość

Opis produktu

AHD 1000  to delikatny, gotowy do użycia preparat, przeznaczony w szczególności do dezynfekcji skóry przed manicure, pedicure, depilacją, zabiegami parafinowymi na dłonie i stopy oraz przed wszystkimi praktykami, związanymi z naruszeniem ciągłości tkanek i wprowadzaniem substancji pod skórę, np.: akupunktura, makijaż permanentny, piercing, tatuaż lub wstrzykiwanie botoksu. Polecany do stosowania w gabinetach odnowy biologicznej, przed zabiegami pielęgnacyjnymi czy oczyszczającymi. Ponadto świetnie sprawdza się w błyskawicznej dezynfekcji rąk personelu, przed przystąpieniem do pracy, jak również przy odkażaniu małych powierzchni odpornych na działanie alkoholu. Wykazuje działanie natychmiastowe i przedłużone nawet do 3 godzin od momentu aplikacji, potwierdzone badaniami. Posiada szerokie spektrum biobójcze wobec bakterii, prątków, grzybów i wirusów w tym wirusy krwiopochodne, m.in. HCV, HBV, HIV. - inaktywacja wirusa Polio w jedną minutę! Do produkcji preparatu wykorzystano składniki jedynie najwyższej jakości i czystości mikrobiologicznej. Oparty na bazie alkoholu etylowego, charakteryzującego się wysoką skutecznością biobójczą przy jednoczesnej niskiej toksyczności. Zastosowanie składników nawilżających , pozwala na optymalną ochronę przed utratą wody i nadmiernym wysuszaniem naskórka. Dodatkowo obecność olejku zapachowego, neutralizuje charakterystyczną woń alkoholu, co uprzyjemnia aplikację. Bardzo dobrze odtłuszcza skórę, nie pozostawiając uczucia lepkich dłoni. Jest bardzo dobrze tolerowany nawet przy częstym stosowaniu, nie podrażnia i jest bezpieczny także przy skórach wrażliwych, skłonnych do alergii.

Jak stosować

DEZYNFEKCJA SKÓRY: Nierozcieńczonym preparatem AHD 1000 zwilżamy skórę poprzez spryskanie lub przetarcie nasączonym wacikiem, pozostawiamy do całkowitego wchłonięcia. Dezynfekcja skóry ubogiej w gruczoły łojowe – odczekać 15 sekund. Dezynfekcja skóry bogatej w gruczoły łojowe, np. czoło, okolice pachowe, pachwinowe – należy odczekać min. 1 minutę. Do dezynfekcji skóry przed zabiegami z naruszeniem ciągłości tkanek – należy odczekać min. 1 minutę. DEZYNFEKCJA RĄK: Nanosimy nierozcieńczony prepart na suchą skórę rąk (co najmniej 3 ml), dokładnie wcierając aż do całkowitego wyschnięcia przez minimum 30 sekund. DEZYNFEKCJA RĄK PRZED ZABIEGAMI Z NARUSZENIEM CIĄGŁOŚCI TKANEK: Na umyte i dokładnie wytarte jednorazowym ręcznikiem ręce oraz przedramiona nanosimy co najmniej 5 ml nierozcieńczonego preparatu AHD 1000. Dokładnie wcieramy w skórę rąk i przedramion, aż do wyschnięcia przez min. 1,5 minuty. DEZYNFEKCJA MAŁYCH POWIERZCHNI ODPORNYCH NA DZIAŁANIE ALKOHOLU: Dezynfekowaną powierzchnię spryskujemy nierozcieńczonym preparatem lub przecieramy nasączonym wacikiem. Następnie pozostawiamy do całkowitego wyschnięcia, czekając 30 sekund.

Uwagi

Preparat nie może być stosowany do dezynfekcji otwartych ran o dużej powierzchni. Nie może być również stosowany na błony śluzowe i w okolicach oczu. Nie zaleca się aplikować u noworotków oraz przy nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu

Opis

Pojemność
250ml

Specyficzne kody