SOFTENING & EXFOLIATING HAND CREAM Złuszczająco - zmiękczający krem do rąk

Pojemność : 500ml

40,00 zł

Profesjonalny krem zmiękczający, przeznaczony do intensywnej pielęgnacji dłoni i paznokci

Ilość

Opis produktu

Profesjonalny krem zmiękczający, przeznaczony do intensywnej pielęgnacji dłoni i paznokci. Formuła stworzona w oparciu o mocznik, naturalne oleje, emolienty oraz składniki aktywne, które zmiękczają i nawilżają skórę dłoni.

Krem wspomaga prawidłowy proces wzrostu nowo powstałych komórek, zapobiega nadmiernemu odtwarzaniu warstwy zrogowaciałej. Ułatwia złuszczanie martwych komórek naskórka. Działa przeciwzapalnie i łagodząco. Redukuje uczucie szorstkości skóry dłoni, nadając jej miękkość, gładkość i równomierny koloryt.

hcsynergy Mollon PRO to linia kosmetyków profesjonalnych , przeznaczonych do pielęgnacji dłoni i paznokci. Formuły preparatów oparte są na profesjonalnych bazach, które łączą w sobie naturalne oleje i emolienty z aktywnymi substancjami o właściwościach charakterystycznych dla każdego z produktów: oczyszczające, wygładzające, zmiękczające, nawilżające, odżywcze. Wyspecjalizowana gama preparatów w połączeniu z dobrymi właściwościami aplikacyjnymi i pięknym zapachem, pozwala na wykonanie zabiegu dla każdego typu skóry, biorąc pod uwagę jej stan i potrzeby klienta. Produkty hcsynergy Mollon PRO zalecane są do stosowania podczas każdego zabiegu manicure w gabinecie kosmetycznym, jak również do pielęgnacji domowej.

Jak stosować

Niewielką ilość kremu nanosimy na skórę dłoni oraz paznokcie, delikatnie masujemy aż do całkowitego wchłonięcia. 

Składniki aktywne

Ekstrakt z lnu, kwas mlekowy, betaina.

Opis

Pojemność
500ml

Specyficzne kody

10 innych produktów w tej samej kategorii: