Maska 101 KWIAT LOTOSU - Alga z aktywatorem Keenwell

Pojemność : tuba 125ml + saszetka 22g

32,00 zł

Maska algowa z aktywatorem nr. 101 KWIAT LOTOSU dla cer naczyniowych, wrażliwych.

Ilość

Maska 101 z KWIATEM LOTOSU

Przeznaczona dla skóry wrażliwej, naczyniowej, alergicznej. W swym składzie zawiera kwiat lotosu, nagietek, rumianek oraz cukinię. Maska natychmiast łagodzi, nawilża, błyskawicznie koi ewentualne podrażnienia pozabiegowe. Ponadto działa przeciwzapalnie, zmniejsza przekrwienie oraz uszczelnia ścianki naczyń, przywracając komfort skórze.

Maski algowe z aktywatorem Keenwell, pozwalają na wykonanie luksusowego zabiegu. Mogą być stosowane zarówno przy samodzielnym, kompletnym zabiegu, lub jako uzupełnienie innych pielęgnacji. W swym składzie zawierają mieszankę alg, przede wszystkim Laminaria oraz Morszczyn i Macrocyste. Składniki te wyróżniają się wysoką zawartością białka, witamin i polisacharydów. Dzięki temu działają rewitalizująco, stymulująco oraz odżywczo na skórę. Maski cechuje wyjątkowa nuta zapachowa, co czyni zabieg jeszcze przyjemniejszym. Ich wysoka skuteczność sprawia, że zabieg jest mocno wyselekcjonowany i luksusowy a klient zostaje przekonany o naszym indywidualnym podejściu do potrzeb jego skóry. Algi z aktywatorem są hipoalergiczne, dzięki czemu, po uprzednim, odpowiednim zabezpieczeniu, mogą być stosowane również na delikatną i wrażliwą skórę wokół oczu.

Sposób użycia: W zależności od zastosowania (samodzielny zabieg lub uzupełnienie innej pielęgnacji), łączymy całość lub połowę tubki z całością lub połową saszetki. Mieszamy do uzyskania, jednolitej konsystencji- powstaje pięknie pachnąca, elastyczna struktura, przypominająca kisiel. Następnie aplikujemy na uprzednio oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu, omijając lub nie, wedle wskazań klienta, okolice oczu i ust. Pozostawiamy na około 20 minut po czym usuwamy w całości. Maska cały czas zachowuje plastyczność i jest wilgotna, dlatego różni się tym od zwykłych alg, które bardzo często kruszą się przy zdejmowaniu. Jej aplikacja jak i usuwanie jest zatem bezproblemowa i bardzo przyjemna.

Opis

Pojemność
tuba 125ml + saszetka 22g

Specyficzne kody

10 innych produktów w tej samej kategorii: