Maska 106 z KOPERKIEM I WITAMINĄ C - Alga z aktywatorem Keenwell

Pojemność : tuba 125ml + saszetka 22g

32,00 zł

Maska algowa z aktywatorem nr. 106 z KOPERKIEM I WITAMINĄ C o działaniu rozjaśniającym. 

Ilość

Maska 106 z KOPERKIEM I WITAMINĄ C

Przeznaczona dla skór zniszczonych poprzez szkodliwe działanie czynników zewnętrznych w tym przez dym tytoniowy. Dla skór szarych, zmęczonych, pozbawionych blasku. W swym składzie zawiera aktywną, fotoodporną witaminę C oraz koper. Dzięki czemu alga wykazuje intensywne działanie antyoksydacyjne, natychmiast rozjaśnia, wyrównuje koloryt, niweluje przebarwienia. Ponadto rewitalizuje, nawilża oraz przywraca dawny blask skórze. 

Maski algowe z aktywatorem Keenwell, pozwalają na wykonanie luksusowego zabiegu. Mogą być stosowane zarówno przy samodzielnym, kompletnym zabiegu, lub jako uzupełnienie innych pielęgnacji. W swym składzie zawierają mieszankę alg, przede wszystkim Laminaria oraz Morszczyn i Macrocyste. Składniki te wyróżniają się wysoką zawartością białka, witamin i polisacharydów. Dzięki temu działają rewitalizująco, stymulująco oraz odżywczo na skórę. Maski cechuje wyjątkowa nuta zapachowa, co czyni zabieg jeszcze przyjemniejszym. Ich wysoka skuteczność sprawia, że zabieg jest mocno wyselekcjonowany i luksusowy a klient zostaje przekonany o naszym indywidualnym podejściu do potrzeb jego skóry. Algi z aktywatorem są hipoalergiczne, dzięki czemu, po uprzednim, odpowiednim zabezpieczeniu, mogą być stosowane również na delikatną i wrażliwą skórę wokół oczu.

Sposób użycia: W zależności od zastosowania (samodzielny zabieg lub uzupełnienie innej pielęgnacji), łączymy całość lub połowę tubki z całością lub połową saszetki. Mieszamy do uzyskania, jednolitej konsystencji- powstaje pięknie pachnąca, elastyczna struktura, przypominająca kisiel. Następnie aplikujemy na uprzednio oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu, omijając lub nie, wedle wskazań klienta, okolice oczu i ust. Pozostawiamy na około 20 minut po czym usuwamy w całości. Maska cały czas zachowuje plastyczność i jest wilgotna, dlatego różni się tym od zwykłych alg, które bardzo często kruszą się przy zdejmowaniu. Jej aplikacja jak i usuwanie jest zatem bezproblemowa i bardzo przyjemna.

Opis

Pojemność
tuba 125ml + saszetka 22g

Specyficzne kody

10 innych produktów w tej samej kategorii: