Maska 107 z FITOHORMONAMI - Alga z aktywatorem Keenwell

Maska 107 z FITOHORMONAMI - Alga z aktywatorem Keenwell

Pojemność : tuba 125ml + saszetka 22g

32,00 zł

Maska algowa z aktywatorem nr. 107 z FITOHORMONAMI dla cer dojrzałych, starszych z niską aktywnością estrogenów np. w okresie menopauzy.

Ilość

Maska 107 z FITOHORMONAMI

Przeznaczona dla cer dojrzałych, wiotkich, z niską aktywnością estrogenów. Idealna dla kobiet w okresie menopauzy. W swym składzie zawiera kompleks Pelvetiane, który wykazuje działanie identyczne z ludzkim hormonem DHEA. Jest to tzw. "hormon młodości", odpowiedzialny za energię, witalność oraz młodość komórek. Ponadto pobudza syntezę kolagenu i elastyny, proces ten jak wiadomo z wiekiem ulega znacznemu obniżeniu. Alga dzięki swym składnikom, usprawnia procesy metaboliczne, niweluje wolne rodniki, odżywia komórki. Blokując procesy starzenia, poprzez wygładzanie zmarszczek, przywraca skórze młodszy wygląd.

Maski algowe z aktywatorem Keenwell, pozwalają na wykonanie luksusowego zabiegu. Mogą być stosowane zarówno przy samodzielnym, kompletnym zabiegu, lub jako uzupełnienie innych pielęgnacji. W swym składzie zawierają mieszankę alg, przede wszystkim Laminaria oraz Morszczyn i Macrocyste. Składniki te wyróżniają się wysoką zawartością białka, witamin i polisacharydów. Dzięki temu działają rewitalizująco, stymulująco oraz odżywczo na skórę. Maski cechuje wyjątkowa nuta zapachowa, co czyni zabieg jeszcze przyjemniejszym. Ich wysoka skuteczność sprawia, że zabieg jest mocno wyselekcjonowany i luksusowy a klient zostaje przekonany o naszym indywidualnym podejściu do potrzeb jego skóry. Algi z aktywatorem są hipoalergiczne, dzięki czemu, po uprzednim, odpowiednim zabezpieczeniu, mogą być stosowane również na delikatną i wrażliwą skórę wokół oczu.

Sposób użycia: W zależności od zastosowania (samodzielny zabieg lub uzupełnienie innej pielęgnacji), łączymy całość lub połowę tubki z całością lub połową saszetki. Mieszamy do uzyskania, jednolitej konsystencji- powstaje pięknie pachnąca, elastyczna struktura, przypominająca kisiel. Następnie aplikujemy na uprzednio oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu, omijając lub nie, wedle wskazań klienta, okolice oczu i ust. Pozostawiamy na około 20 minut po czym usuwamy w całości. Maska cały czas zachowuje plastyczność i jest wilgotna, dlatego różni się tym od zwykłych alg, które bardzo często kruszą się przy zdejmowaniu. Jej aplikacja jak i usuwanie jest zatem bezproblemowa i bardzo przyjemna.

Opis

Pojemność
tuba 125ml + saszetka 22g

Specyficzne kody

10 innych produktów w tej samej kategorii: