SOS Kuracja intensywnie kojąca ANTI IRRITATE BANDI

SOS Kuracja intensywnie kojąca ANTI IRRITATE BANDI

Pojemność : 50 ml

69,00 zł

Innowacyjny preparat zawierający w swym składzie naprawczy owies koloidalny, wygładzające emolienty, fitoceramidy oraz kompleks mikrobiomowy. 

Ilość

Innowacyjny preparat zawierający w swym składzie naprawczy owies koloidalny, wygładzające emolienty, fitoceramidy oraz kompleks mikrobiomowy. Został ukierunkowany z myślą o pielęgnacji i natychmiastowym ukojeniu skór bardzo wrażliwych, nadreaktywnych, skłonnych do podrażnień i występowania ciągłego zaczerwienienia. Sprawdza się również w przypadku cer bardzo suchych, odwodnionych z mocnym przesuszeniem. Dzięki odpowiednio dobranym, wyselekcjonowanym składnikom aktywnym, kuracja natychmiast koi i długotrwale nawilża, przywracając komfort poprzez zmniejszenie uczucia swędzenia i nieprzyjemnego napięcia skóry, wynikającego z nadmiernego przesuszenia i szorstkości. Ponadto usprawnia regenerację uszkodzonej bariery ochronnej, przywracając odpowiedni poziom natłuszczenia i zapobiegając nadmiernej utracie wody. Po zastosowaniu skóra jest perfekcyjnie gładka, wyciszona, bardziej elastyczna i idealnie nawilżona. Wygląda zdrowo i promiennie. 

Produkt hypoalergiczny, testowany dermatologicznie na skórze wrażliwej

Sposób użycia:

Kurację stosujemy codziennie rano i wieczorem na dokładnie oczyszczona skórę twarzy, również z uwzględnieniem okolic oczu. Niewielką ilość delikatnie wklepujemy i pozostawiamy do całkowitego wchłonięcia. 

Składniki aktywne:

wygładzające emolienty, skwalan, shea żel, naprawczy owies koloidalny, kompleks mikrobiomowy, fitoceramidy

NX29

Opis

Pojemność
50 ml

Specyficzne kody