Krem HA Deep Filler FUSION

Pojemność : 30 ml

274,00 zł

Krem głęboko wypełniający i dodający objętości skórom cienkim i wiotkim stworzony z myślą o całodobowym nawilżaniu.

Ilość

Formuła, która bardzo mocno wypełnia i dodaje objętości skórom cienkim i wiotkim. Została wymyślona dla ludzi, którzy potrzebują całodobowego nawilżania. Na bardzo długi czas wypełnia niedoskonałości, zmieniając twarz w dużo piękniejszą. Zmienia model twarzy tworząc kontury i redefiniuje rysy napinając owal. Krem ma w składzie ten sam usieciowany kwas hialuronowy, co w znanych powszechnie wypełniaczach, a co za tym idzie korzysta z właściwości chłonięcia wody i zwiększania objętości głęboko w skórze. Molekuły kwasu są stabilne i posiadają stałą, określoną prężność i czasookres rozpadu, dzięki czemu można wydłużyć efekt wypełnienia. Dzięki formule można kilkukrotnie nawilżać skórę. Działa już w krótkim czasie, co daje rewelacyjne efekty w walce ze zmarszczkami, a jego niezwykle przyjemna i komfortowa w aplikacji tekstura skutkuje doskonałym wykończeniem po zabiegach estetycznych, a także w codziennej pielęgnacji domowej.

SKŁAD:

Usieciowany kwas hialuronowy ten sam, który jest stosowany w wypełniaczach zmarszczek, szybko nadaje objętości i wypełnia linie mimiczne.

ZASTOSOWANIE:

Produkt aplikuj na dzień i na noc po uprzednim dokładnym oczyszczeniu twarzy, szyi i dekoltu. Nakładaj niewielką ilość kolistymi ruchami na całą twarz, omijając okolicę oczu. Na okolicę oczu zaaplikuj Krem pod oczy Eye Sorbet.

033

Opis

Pojemność
30 ml

Specyficzne kody