Krem Meso Lift FUSION

Krem Meso Lift FUSION

Krem silnie liftingujący i modelujący kontury. 

424,00 zł
Brutto
Ilość

Formuła silnie liftingująca i modelująca zarys. Z błyskawicznym efektem ujędrnia policzki i wypełnia zmarszczki. Przebudowuje skórę w samym źródle – każdej pojedynczej komórki, dotleniając ją i dostarczając witamin i enzymów. Ultraliftingujący krem ​​poprawiający z aktywnymi składnikami anti-ageing jako zamiennik “wampirzego liftingu” lub wypełniaczy. Ultrakomfortowa baza spełni marzenie każdej skóry dając efekt aksamitnego wykończenia po zabiegu lub doskonałe uzupełnienie terapii profesjonalnej w domu. Wyróżnia ją wiele zalet,a przede wszystkimi daje efekty wielu kremów w jednym. Zawiera te same czynniki wzrostu, które obecne są w osoczu bogatopłytkowym i odbudowują skórę od środka na nowo, prostując i wypełniając zmarszczki od środka. Produkt dodaje objętości skórom wiotkim, o słabym zagęszczeniu kolagenu, przeciwdziała zmarszczkom grawitacyjnym oraz niweluje mikronapięcia i mikrozmarszczki dehydratacyjne. Doskonały po 40 roku życia.

SKŁAD:

Składniki aktywne to:

– Usieciowany kwas hialuronowy stosowany w wypełniaczach skórnych do wypełniania głębokich zmarszczek i bruzd

– 5 czynników wzrostu (naskórkowy EGF, kwasopochodny fibroblastowy AFGF, podstawowy fibroblastowy BFGF, insulinowy IGF1 i naczyniowy śródbłonkowy VEGF) i kwas foliowy, które są bardziej skuteczne w stymulacji komórek do wzrostu niż te w ludzkim łożysku. Zwiększają biosyntezę kolagenu oraz odbudowują śródbłonek zniszczonych naczyń krwionośnych, dzięki czemu zmarszczki zmniejszają się aż o 38%, a nawilżenie skóry zwiększa się o 50% w ciągu 2 tygodni stosowania.

– Hydracell Q (acetyloglutamina) aktywuje biosyntezę kolagenu poprzez zmianę katabolicznego szlaku na szlak anaboliczny. Zwiększa również poziom potasu w komórkach, poprawiając ich retencję wody i turgor.

ZASTOSOWANIE:

Krem aplikuj na dzień po uprzednim dokładnym oczyszczeniu twarzy i osuszeniu. Nakładaj niewielką ilość kolistymi ruchami na całą twarz, omijając okolicę oczu. Na okolicę oczu zaaplikuj Krem pod oczy Eye Sorbet.

036
999 Przedmioty

Opis

Pojemność
50 ml

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password