Krem HA Deep Filler FUSION

Krem HA Deep Filler FUSION

Krem głęboko wypełniający i dodający objętości skórom cienkim i wiotkim stworzony z myślą o całodobowym nawilżaniu.

290,00 zł
Brutto
Ilość

Formuła, która bardzo mocno wypełnia i dodaje objętości skórom cienkim i wiotkim. Została wymyślona dla ludzi, którzy potrzebują całodobowego nawilżania. Na bardzo długi czas wypełnia niedoskonałości, zmieniając twarz w dużo piękniejszą. Zmienia model twarzy tworząc kontury i redefiniuje rysy napinając owal. Krem ma w składzie ten sam usieciowany kwas hialuronowy, co w znanych powszechnie wypełniaczach, a co za tym idzie korzysta z właściwości chłonięcia wody i zwiększania objętości głęboko w skórze. Molekuły kwasu są stabilne i posiadają stałą, określoną prężność i czasookres rozpadu, dzięki czemu można wydłużyć efekt wypełnienia. Dzięki formule można kilkukrotnie nawilżać skórę. Działa już w krótkim czasie, co daje rewelacyjne efekty w walce ze zmarszczkami, a jego niezwykle przyjemna i komfortowa w aplikacji tekstura skutkuje doskonałym wykończeniem po zabiegach estetycznych, a także w codziennej pielęgnacji domowej.

SKŁAD:

Usieciowany kwas hialuronowy ten sam, który jest stosowany w wypełniaczach zmarszczek, szybko nadaje objętości i wypełnia linie mimiczne.

ZASTOSOWANIE:

Produkt aplikuj na dzień i na noc po uprzednim dokładnym oczyszczeniu twarzy, szyi i dekoltu. Nakładaj niewielką ilość kolistymi ruchami na całą twarz, omijając okolicę oczu. Na okolicę oczu zaaplikuj Krem pod oczy Eye Sorbet.

033
1000 Przedmioty

Opis

Pojemność
30 ml

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password