Przeciwzmarszczkowy krem BB SPF 15 ANTI AGING CARE BANDI

Przeciwzmarszczkowy krem BB SPF 15 ANTI AGING CARE BANDI

Pojemność : 30 ml

49,00 zł

Dwufunkcyjny preparat łączący w sobie idealne działanie przeciwzmarszczkowe oraz natychmiastowe, perfekcyjne poprawienie wyglądu cery.

Ilość

Dwufunkcyjny preparat łączący w sobie idealne działanie przeciwzmarszczkowe oraz natychmiastowe, perfekcyjne poprawienie wyglądu cery. Lekka formuła i delikatny, stonowany odcień, pozwala na doskonałe rozprowadzenie i dopasowanie się do skóry. Krem dzięki bogatemu składowi zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry, redukując pierwsze oznaki upływu czasu, poprzez niwelowanie i wygładzanie zmarszczek mimicznych i drobnych linii. Mikrokolagen, witamina C oraz rutyna pomagają w utrzymaniu optymalnego nawilżenia, chronią przed wolnymi rodnikami oraz szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Dodatek filtrów przeciwsłonecznych zapewnia ochronę przed szkodliwym promieniowaniem i fotostarzeniem się skóry. Cera po zastosowaniu jest idealnie gładka, nawilżona, zregenerowana, o wyrównanym kolorycie i naturalnie pięknym wyglądzie. 

Sposób użycia:

Stosujemy codziennie rano na oczyszczoną skórę twarzy, dla optymalnego efektu najlepiej z pozostałymi produktami tej linii. 

Składniki aktywne:

zamknięte w liposomach mikrokolagen, witamina C oraz rutyna, witamina E, mieszanina filtrów UVA i UVB

CX12

Opis

Pojemność
30 ml

Specyficzne kody