PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE VISAL.PL 

ANETA ADASZAK-FRĄCKIEWICZ 

ROK ZAŁOŻENIA 1999 

Misją VISAL.PL jest kompleksowa realizacja potrzeb wymagających klientów profesjonalnych i detalicznych branży kosmetycznej.  Nasze dwudziestoletnie  doświadczenie pozwoliło wyselekcjonować towary i usługi na najwyższym poziomie, które dedykowane są przede wszystkim profesjonalistom. Posiadamy również szeroką gamę produktów kosmetycznych i akcesoriów przeznaczonych do pielęgnacji w warunkach domowych. Nasza strategia działania opiera się na zróżnicowanych formach aktywności. Realizujemy własnym transportem bezpośrednie dostawy do gabinetów, szkół kosmetycznych, ośrodków SPA zapewniając przy tym fachowe doradztwo produktowe i technologiczne. Prowadzimy specjalistyczne szkolenia w zakresie stosowania sprzętu i preparatów kosmetycznych, organizujemy wzorcowe pokazy. Wydajemy stosowne certyfikaty kwalifikacyjne. Dostarczamy wysokiej jakości sprzęt i akcesoria do gabinetów. Prowadzimy partnerską współpracę z gabinetami kosmetycznymi, którym zapewniamy kompleksowe dostawy sprzętu, akcesoriów i  wszelkich środków kosmetycznych. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową, w tym poprzez sieć paczkomatów.

 

Specjalną uwagę  poświęcamy nowo otwieranym gabinetom, które wspieramy doradztwem oraz programami szkoleniowymi. W skład personelu VISAL.PL  wchodzą osoby posiadające bogate doświadczenie branżowe, kosmetolodzy i szkoleniowcy. Każdy klient może liczyć na fachowe doradztwo. Odpowiadając na zmieniające się standardy i potrzeby rynku stale aktualizujemy naszą ofertę. Jesteśmy bezpośrednim importerem wielu atrakcyjnych towarów oraz reprezentujemy renomowane marki kosmetyczne jako dystrybutor. Posiadamy własne powierzchnie magazynowe i handlowe oraz własne środki  transportu . Dysponujemy  gabinetem szkoleniowym i salą szkoleniową. Dostarczamy towary różnych gabarytów i wagi za pośrednictwem firm kurierskich na terenie całego kraju i za granicę.

Nasza specjalizacja:

- Kosmetyka profesjonalna i detaliczna dla gabinetów kosmetycznych,  szkół kosmetycznych, ośrodków SPA w kraju i za granicą.

- Regularne lub doraźne dostawy do gabinetów, ośrodków SPA, szkół i innych.

- Obsługa klientów indywidualnych.

- Zaopatrzenie w sprzęt specjalistyczny.

- Sklep internetowy i sprzedaż wysyłkowa.

- Szkolenia, pokazy, wykłady potwierdzone certyfikatami.

- Sprzedaż detaliczna i hurtowa we Wrocławiu ul. Kamieńskiego 57A.

- Pakowanie prezentów.

- Jesteśmy zawsze otwarci na nowe, ciekawe formy współpracy.

 

Aneta Adaszak-Frąckiewicz wraz z zespołem Visal.pl

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password