CAUSAAL Dezodorant MEDEX

CAUSAAL Dezodorant MEDEX

Nieperfumowany, wyjątkowo lekki i delikatny dezodorant w kremie

117,00 zł
Brutto
Ilość

Nieperfumowany, wyjątkowo lekki i delikatny dezodorant w kremie. Idealne rozwiązanie dla osób zmagających się z uciążliwym problemem nieprzyjemnego zapachu związanego z potliwością. Nie pozostawia żadnych śladów ani zapachów na tkaninach. Jest niezastąpiony również dla osób cierpiących na nieprzyjemny zapach stóp.

Dezodorant ten jest wyjątkowo ekonomiczny: jeden słoiczek o pojemności 20 ml wystarcza nawet na 6 miesięcy. Preparat działa dzięki kombinacji szeregu składników nie dopuszczających do rozwoju mikroflory bakteryjnej odpowiedzialnej za namnażanie bakterii, które rozkładając nasz pot, powodują powstawanie nieprzyjemnego zapachu. Podczas gdy standardowe dezodoranty ograniczają transpirację zatykając pory, dezodorant Causaal nie ingeruje w naturalne procesy naszego ciała.W momencie gdy problem powraca, należy ponownie zaaplikować preparat.

Dezodorant Causaal zawiera więcej niż 20 naturalnych, aktywnych składników (m. in. rumianek, arnikę, oraz szereg olejków eterycznych) o działaniu antybakteryjnym. Produkt jest nieperfumowany a dzięki aktywnym olejkom eterycznym zyskuje bardzo przyjemny, subtelny zapach. Odpowiednio wyselekcjonowane komponenty pomagaja zminimalizować problem reakcjii alergicznych, które występują dość często podczas codziennego stosowana komercyjnych dezodorantów i antyperspirantów. Jeśli po zastosowaniu doświadczymy niepożądanych reakcji, zazwyczaj oznacza to iż zaaplikowaliśmy za dużą ilość produktu. W takim przypadku należy zaprzestać stosowania do zniknięcia niepożądanego efektu (zazwyczaj kilka dni). Wznawiamy po ustąpieniu wspomnianych objawów zmniejszając ilość aplikowanego produktu.

Jak stosować

Przeciętny użytkownik powinien zaaplikować produkt raz na 5 do 7 dni w celu pozbycia się nieprzyjemnego zapachu na okres 7 do 15 dni. Nawet podczas uprawiania sportu i męczących ćwiczeń. Preparat działa także wówczas gdy pływamy lub bierzemy prysznic. Dezodorant Causaal jest bardzo prosty w użyciu. Na 24 godziny przed pierwszą aplikacją kremu, zaprzestajemy używania tradycyjnego dezodorantu.

W początkowym okresie stosowania może zajść potrzeba wiekszej częstotliwości aplikacji niz raz na 5-7 dni. Okres pomiędzy jedną a drugą aplikacją wydłuża się w momencie kiedy zbudujemy odpowiedni poziom ochrony. Za każdym razem kiedy chcemy użyć dezodorantu, myjemy miejsce aplikacji, następnie delikatnie wklepujemy niewielką ilość kremu (wielkości ziarenka ryżu). Należy nakładać opuszkiem palca nie wcierając zbyt mocno, aby nie zatykać porów. W przypadku stosowania na stopy, należy aplikować dezodorant pomiędzy palcami, dokładnie na granicy podnóża palca a stopy. Używając dezodorantu Causaal, nie stosujemy innych środków zapachowych. Pamiętamy aby zaraz po użyciu zamknąć szczelnie słoiczek, w przeciwnym razie produkt może stracić swoje właściwości.

Składniki aktywne

Rumianek, arnika, olejki eteryczne

Uwagi

Nie stosować u dzieci poniżej 3 - go roku życia.

V1001
996 Przedmioty

Opis

Pojemność
20 ml

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password