Żel α-HYCID® 10% pH 3.8 MEDEX

Żel α-HYCID® 10% pH 3.8 MEDEX

Preparat do stosowania w domu przed planowaną kuracją z użyciem kwasów owocowych o wyższych stężeniach w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym

139,00 zł
Brutto
Ilość

Preparat do stosowania w domu przed planowaną kuracją z użyciem kwasów owocowych o wyższych stężeniach w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym. Zawiera mieszankę naturalnie występujących kwasów (kwas mlekowy, kwas cytrynowy, kwas winowy). Stężenie 10% oraz wysokie pH 3.8 gwarantują bezpieczne stosowanie oraz odpowiednie przygotowanie skóry do głębokiej ekfoliacji wykonywanej przez specjalistę.

Jak stosować

Przed rozpoczęciem właściwej eksfoliacji skórę należy przygotować w domu. Polega to na 5-cio minutowej aplikacji Żelu α-HYCID® 10% co drugi dzień, najlepiej wieczorem, na dokładnie oczyszczoną skórę. 

Dodatkowo rozpoczynając przygotowanie skóry do głębokiej eksfoliacji zaleca się stosowanie kremów ochronnych α-HYCID® lub α-HYCID®-A optymalnie chroniących przed promieniowaniem UV. Przygotowanie skóry w domu powinno trwać minimum 2 tygodnie zanim przystąpimy do eksfoliacji w gabinecie kosmetycznym przy użyciu preparatu o wyższym stężeniu i dużo niższym pH. 

Składniki aktywne

Kwas mlekowy, kwas cytrynowy, kwas winowy. 

UWAGA 

Podczas trwania kuracji z użyciem kwasów α-HYCID® nie zaleca się stosowania innych produktów kosmetycznych oraz leków uwrażliwiających skórę. Nie zaleca się również rozpoczynania kuracji w okresie letnim oraz podczas korzystania z solarium. 

V5070
998 Przedmioty

Opis

Pojemność
50 ml

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password