Krem Meso Lift FUSION

Pojemność : 50 ml

400,00 zł

Krem silnie liftingujący i modelujący kontury. 

Ilość

Formuła silnie liftingująca i modelująca zarys. Z błyskawicznym efektem ujędrnia policzki i wypełnia zmarszczki. Przebudowuje skórę w samym źródle – każdej pojedynczej komórki, dotleniając ją i dostarczając witamin i enzymów. Ultraliftingujący krem ​​poprawiający z aktywnymi składnikami anti-ageing jako zamiennik “wampirzego liftingu” lub wypełniaczy. Ultrakomfortowa baza spełni marzenie każdej skóry dając efekt aksamitnego wykończenia po zabiegu lub doskonałe uzupełnienie terapii profesjonalnej w domu. Wyróżnia ją wiele zalet,a przede wszystkimi daje efekty wielu kremów w jednym. Zawiera te same czynniki wzrostu, które obecne są w osoczu bogatopłytkowym i odbudowują skórę od środka na nowo, prostując i wypełniając zmarszczki od środka. Produkt dodaje objętości skórom wiotkim, o słabym zagęszczeniu kolagenu, przeciwdziała zmarszczkom grawitacyjnym oraz niweluje mikronapięcia i mikrozmarszczki dehydratacyjne. Doskonały po 40 roku życia.

SKŁAD:

Składniki aktywne to:

– Usieciowany kwas hialuronowy stosowany w wypełniaczach skórnych do wypełniania głębokich zmarszczek i bruzd

– 5 czynników wzrostu (naskórkowy EGF, kwasopochodny fibroblastowy AFGF, podstawowy fibroblastowy BFGF, insulinowy IGF1 i naczyniowy śródbłonkowy VEGF) i kwas foliowy, które są bardziej skuteczne w stymulacji komórek do wzrostu niż te w ludzkim łożysku. Zwiększają biosyntezę kolagenu oraz odbudowują śródbłonek zniszczonych naczyń krwionośnych, dzięki czemu zmarszczki zmniejszają się aż o 38%, a nawilżenie skóry zwiększa się o 50% w ciągu 2 tygodni stosowania.

– Hydracell Q (acetyloglutamina) aktywuje biosyntezę kolagenu poprzez zmianę katabolicznego szlaku na szlak anaboliczny. Zwiększa również poziom potasu w komórkach, poprawiając ich retencję wody i turgor.

ZASTOSOWANIE:

Krem aplikuj na dzień po uprzednim dokładnym oczyszczeniu twarzy i osuszeniu. Nakładaj niewielką ilość kolistymi ruchami na całą twarz, omijając okolicę oczu. Na okolicę oczu zaaplikuj Krem pod oczy Eye Sorbet.

036

Opis

Pojemność
50 ml

Specyficzne kody