Krem redukujący zaczerwienienia VENO CARE BANDI

Krem redukujący zaczerwienienia VENO CARE BANDI

Pojemność : 50 ml

54,00 zł

Profesjonalny preparat stworzony z myślą o pielęgnacji cer wrażliwych, bardzo delikatnych, skłonnych do podrażnień i zaczerwienienia.

Ilość

Profesjonalny preparat stworzony z myślą o pielęgnacji cer wrażliwych, bardzo delikatnych, skłonnych do podrażnień i zaczerwienienia. Wyselekcjonowane, bogate połączenie składników aktywnych takich jak rutyna, pozyskiwana z perełkowca japońskiego, wyciągi roślinne z cyprysu wiecznie zielonego oraz kwiatów lipy drobnolistnej i kasztanowca, czynią krem niezwykle skutecznym w walce z nadreaktywnością skóry, błyskawicznie zmniejszając widoczność rozszerzonych naczyń krwionośnych. Ponadto niweluje zaczerwienienia, wyrównując koloryt i przywracając zdrowy, wypoczęty wygląd. Skóra jest uspokojona i zabezpieczona dzięki uszczelnieniu bariery chroniącej naskórek przed nadmierną utratą wody, niekomfortowym uczuciem napięcia i ściągania oraz swędzeniem, które często towarzyszy cerom wrażliwym. 

Sposób użycia:

Na dokładnie oczyszczoną skórę twarzy nanosimy niewielką ilość kremu, omijając okolice oczu. Stosujemy codziennie rano i wieczorem. 

Składniki aktywne:

kasztanowiec zwyczajny, cyprys wiecznie zielony, lipa drobnolistna, roślinny kompleks redukujący zaczerwienienia (cyprys, kasztanowiec, lipa), rutyna

KX08

Opis

Pojemność
50 ml

Specyficzne kody