Krem pod oczy Eye Sorbet FUSION

Krem pod oczy Eye Sorbet FUSION

Wypełniający i wygładzający zmarszczki krem pod oczy. Redukuje “kurze łapki”, cienie i obrzęki pod oczami.

235,00 zł
Brutto
Ilość

Krem pod oczy, który skutecznie wygładza, a przede wszystkim wypełnia zmarszczki. Niweluje “kurze łapki”, cienie i opuchlizny pod oczami. Zagęszcza kolagen i rozświetla skórę, która wygląda jakby nasze oczy były wypoczęte. Ultraodżywcza formuła ​​na zmęczone okolice oczu. Łagodzi i redukuje obrzęki i cienie pod oczami, a także trwale zapobiega efektom, które powodują powrót tych niepożądanych skutków. Rewelacyjnie napina wiotką skórę i wypełnia zmarszczki, sprawiając, że nasze spojrzenie zyskuje promienny blask. Odbudowuje długoletnie uszkodzenia kolagenu, którego przyczyną jest słońce oraz odbudowuje niedoskonałości w sieci naczyń włosowatych, dzięki czemu dociera tam dużo więcej tlenu, a poza tym dostarczana w to miejsce jest tam spora dawka witamin. Jest lekki, dlatego bez obciążenia delikatnej i cienkiej skóry wokół oczu udrażnia zablokowane mikronaczynka będące przyczyną opuchlizn. Nasze spojrzenie już w chwile od aplikacji zyskuje młodość, która przywraca jej świeżość.

SKŁAD:

Składniki aktywne:

– Usieciowany kwas hialuronowy ten sam co stosowany w wypełniaczach zmarszczek, szybko nadaje objętości i wypełnia linie mimiczne

– 5 czynników wzrostu (naskórkowy EGF, kwasopochodny fibroblastowy AFGF, podstawowy fibroblastowy BFGF, insulinowy IGF1 i naczyniowy śródbłonkowy VEGF) i kwas foliowy, które są bardziej skuteczne w stymulacji komórek do wzrostu niż te w ludzkim łożysku. Zwiększają biosyntezę kolagenu oraz odbudowują śródbłonek zniszczonych naczyń krwionośnych, dzięki czemu zmarszczki zmniejszają się aż o 38%, a nawilżenie skóry zwiększa się o 50% w ciągu 2 tygodni stosowania.

– Hydracell Q (acetyloglutamina) aktywuje wytwarzanie się kolagenu poprzez zmianę katabolicznego szlaku na szlak anaboliczny. Zwiększa również poziom potasu w komórkach, poprawiając ich retencję wody i turgor.

ZASTOSOWANIE:

Należy dokładnie oczyścić skórę, a potem na osuszoną skórę zaaplikuj niedużą ilość kremu opuszkami palców i rozprowadź delikatnie, kolistymi ruchami w kierunku od zewnętrznego kącika do wewnętrznego. Nie rozciągać skóry.

032
997 Przedmioty

Opis

Pojemność
30 ml

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password